Šalis: Lithuania Kalba: Lietuvių Valiuta: EUR
Lithuania LT
Lithuania LIETUVIų

Keisti regioninius nustatymus

Pasirinkti šalį

Pasirinkti kalbą

Pasirinkti valiutą

Išsaugoti
Apie mus
Apie DION SPORTLAB
 
Dion Sportlab SIA (prekinis ženklas sporto papildų DION SPORTLAB®) pradėjo savo veiklą 2011 metais – mes esame jauna, motyvuota bendrovė dirbanti pagal šiuos griežtus principus:

 
science first
MOKSLINIS POŽIŪRIS

Mūsų formulės kuriamos tik remiantis moksliškai pagrįstais duomenimis, pagal ingredientų ir jų derinių efektyvumą ir saugumą. Mūsų patyrusi plėtros komanda nuolat ieško naujų ir naujoviškų ingredientų, kartu su pažangių formulių plėtra. Galite būti tikri, kad tuo pačiu metu mes visada vadovaujames principu: "Pirma – mokslinis pagrindimas"!

 
Athletes Tested
SPORTININKAMS

Mūsų platus asortimentas buvo sukurtas siekiant patenkinti visų sportininkų poreikius, priklausomai nuo produkto tipo ir faktinių tikslų. Visi mūsų produktai išbandyti profesionalių sportininkų. Mes taip pat garantuojame kad mūsų asortimentąs atitinka antidopingo standartams WADA ir TOK, kad užtikrinti mūsų sportininkų ramybę ir pasitikėjimą.

 
High Quality
AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

Kokybė! Tik aukščiausia kokybė! Mes renkames patikimus ir patikrintus tiekėjus, kad mūsų klientai būtų visiškai patenkinti mūsų produktų kokybę, kuri atitinka Europos standartams ir 100% yra saugi.

 
Inhouse Production
NUOSAVA PRODUKCIJA

Didžiąją mūsų produktų dalį gaminame savo gamyklose. Tai leidžia mums visiškai kontroliuoti gamybos procesą ir suteikti mūsų klientams kokybės užtikrinimo ir antidopingo garantijas. Ji taip pat leidžia mums išvengti papildomų išlaidų, kurios yra įtrauktos į kitų prekinių ženklų produktus, todėl galime pasiūlyti savo klientams produktus geresnėmis kainomis.

 
Great Value & Low Prices
PALANKIOS KAINOS

Optimizuota verslo struktūrą, sumažinimas tarpininkų skaičių, taip pat naujausi gamybos, sandėliavimo ir IT technologijos,-visa tai leidžia mums pasiūlyti mūsų asortimentą labai patraukliomis kainomis. Ir svarbiausia, dėka nuosavos gamybos, mes galime sumažinti savo gamybos sąnaudas, vengiant naudoti brangių subrangovų.

 
www
GERA WWW PARDUOTUVĖ

Mes darome viską, kad jūsų lankimasis interneto parduotuvėje DION būtų malonus ir patogus. Užsiregistruokite kaip nuolatinis klientas ir mes pasiūlysime jums lojalumo programą su sukauptomis nuolaidomis ir specialiais reklaminiais pasiūlymais.